BMW 3 Serie
Touring 330i High Executive Luxury Edition Apple CarPlay | Leer | Cruise Control | Navigatie
Direct kopen, basisprijs: € 18.895,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.895,-
LEASEPRIJS: € 311,42 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.779,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 330i High Executive Luxury Edition Apple CarPlay | Leer | Cruise Control | Navigatie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 mei 2018 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 156.273 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | beige |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 311,42 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.895,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SR-458-K |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 185 kw / 252 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.540 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.125 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Grootlichtassistent
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor
- Achterruit apart te openen
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Apple CarPlay
- Audio installatie
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- electronic climate control
- LED mistlampen
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- unikleur/pastel